שאלות נפוצות

דקת אנימציה מורכבת מרצף של 1,500 תמונות שונות. בניגוד לסרטון וידאו רגיל, שבו רקע הצילום והדמויות בו פשוט קיימים, באנימציה יש לברוא עולמות שלמים: לאייר רקעים, ליצור דמויות ואז להנפיש אותן. בנוסף, יש צורך בעיצוב פסקול, כתיבת תסריט ועבודת פוסטפרודקשן. כל אלה מחייבים משמרות עבודה רבות.

התשובה תלויה בהרבה מאוד פרמטרים שיש לקחת בחשבון, לרבות המטרה השיווקית של הסרטון, קהלי היעד, ערוצי ההפצה ועוד. לסרטון אנימציה יש יתרונות רבים מול הפקת וידאו רגילה, אך הפקת אנימציה אינה הכרחית בכל מצב. צרו קשר ונשמח לסייע לכם להחליט מה מתאים במקרה שלכם.

בדרך כלל הפקת סרטון אנימציה של עד 1.5 דקות, אורכת בין 6 ל-8 שבועות. הסיבה: העבודה על סרטון אנימציה מרובה ובנויה משלבים: פיצוח שיווקי, תסריט, הפקת פסקול והקלטות, עיצוב רקעים ודמויות, ליי-אאוט, הנפשה ואפטר. כאן תוכלו לקרוא עוד על תהליך ההפקה.

כן. בחלק מהחבילות הכתוביות (בשפת הסרט בלבד – כלומר: סרטון דובר עברית, כתוביות בעברית) נכללות כחלק מהחבילה. בחלק מהחבילות ניתן להוסיף כתוביות בתוספת תשלום. תוכלו להוסיף כתוביות גם בעצמכם במגוון תוכנות חינמיות שעושות זאת.

רוב סרטוני האנימציה שאנו מפיקים הם באנגלית או בעברית. אנו מפיקים סרטונים גם בשלל שפות אחרות, אך במקרה זה יש לקחת בחשבון עלויות תרגום או דיבוב בשפות זרות שאינן כלולות במחירי החבילות.

ניתן לייצא את הסרטון (כמעט) בכל פורמט שתרצו, אם תודיעו על כך מראש. לרוב, ברירת המחדל שלנו הוא קובץ וידאו MP4 באיכות HD שהוא סטנדרטי באתרי רשתות חברתיות, הזרמת וידאו, הטמעה בעמוד הבית שלכם ומתאים גם לשידורי טלוויזיה. בחלק מהחבילות שלנו תוכלו לקבל בנוסף גם פורמט שמתאים לשליחה בווטסאפ.

ניתן ורצוי לשלב וידאו עם אנימציה, אך סוג כזה של סרטון אינו נכלל במסגרת חבילות האנימציה הרגילות שלנו והוא מורכב יותר. יש לפנות אלינו לקבלת הצעת מחיר מותאמת וידאו שנבנה לצרכים שלכם.

התשובה היא כן, ואף נשמח לסייע לכם ביצירת קשר אִתו או עם הסוכן שלו. מובן שהתשלום בנפרד לאותו אמן או ידוען מתווסף לעלויות האנימציה הרגילות, אך בינינו: הקריינים הקבועים שלנו נפלאים וסופר-מקצועיים, ולא תמיד המחיר מצדיק את השתתפות הסלב.

בשלב הראשון בתהליך הנכם הכרחיים כדי להבין את המוצר או השירות שלכם לעומק, לחדד את הצרכים והמטרות השיווקיים של הסרטון ולבנות בריף מדויק לתסריט. לאחר מכן יהא עליכם לאשר כל שלב בתהליך, שכן בעבודת אנימציה לא ניתן לחזור אחורה לתיקונים השייכים לשלב קודם. אישורכם יידרש לשלבים הבאים: תסריט, עיצובים, פסקול, ליי-אאוט ואנימציה.

בהחלט כן. אם יש לכם שפה עיצובית שכזו – כדאי מאוד שתיידעו אותנו ותעבירו אלינו חומרים מתאימים

לאחר גמר התשלום זכויות היוצרים בסרטון הן שלכם. לנו שמורה הזכות המוסרית כהגדרתה בחוק זכויות יוצרים, הכוללת מתן קרדיט הולם בדרך המקובלת ואי שינוי היצירה באופן שעשוי לפגוע בה.

במידה שבסדרה רקעים חוזרים ודמויות חוזרות, נוכל לשקול הוזלה, אולם הדבר תלוי בנסיבות המדויקות של הסדרה. נשמח להיפגש ולהציע הצעת מחיר מתאימה במקרה כזה.

לא. אך נשמח לחבר אתכם לאחד השותפים העסקיים שלנו העוסקים בהפצת תוכן.

הפקת הסרטון כולו, מבניית התסריט, דרך העיצוב, הסאונד והאנימציה ועד לתוצר הסופי – נעשית אצלנו תחת קורת גג אחת.

במקרים מסוימים כן, אך הדבר כרוך בעלויות נוספות מעבר למחירים הרגילים. באם יש לכם דד ליין לחוץ במיוחד, צרו קשר ונראה מה ניתן לעשות כדי לסייע.